Органски намаз од кокос и чоколадо 200мл

Шифра на производ (SKU): 2000001

Достапност (кол. на залиха): На Залиха

390.00 ден. (на попуст од 490.00 ден.)20%


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Maya Gold
Комбинација од органски сируп од агавe, органски крем од кокос, органско какао во прав.
Нутритивни вредности:  
       
На     100 g
Енергија     1762kJ/421kcal
Масти     20,62 g
  од кои заситени   19,2 g
Јаглехидрати   58,2 g
  од кои шеќери   48,3 g
Влакна      
Протеини   4,3 g
Сол     0,22 g

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака