Мед Faysol рузмарин 290г

Шифра на производ (SKU): 2000005

Достапност (кол. на залиха): На Залиха

950.00 ден.


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Vega
100% чист мед
Нутритивни вредности:  
       
На     100 g
Енергија     1273 kJ/330 kcal
Масти     0 g  
  од кои заситени   0g
Јаглехидрати   82,3g
  од кои шеќери   82,0g
Влакна      
Протеини   0,30g
Сол     0,004

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака