Кафе Етиопија 250г

Шифра на производ (SKU): 000060

Достапност (кол. на залиха): на залиха

690.00 ден


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Bocca Rosterei
Тип: цело зрно
Потекло: Етиопија
Регион: Guji 1
Фарма: Dimtu Plantage
Обработка: измиено, природно
Лот број: 01-2/0523
100% Арабика

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака