Кафе Ел Салвадор 250г

Шифра на производ (SKU): 1000020

Достапност (кол. на залиха): На Залиха

660.00 ден.


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Bocca Rosterei
Тип: цело зрно
Потекло: Ел Салвадор
Фарма: La Yoja Estate/Farmcofee
Обработка: измиено, природно
Лот број: 01-8/0723
 
100% Арабика

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака