Кафе Д Бленд цело зрно 1000г

Шифра на производ (SKU): 1000019

Достапност (кол. на залиха): На Залиха

1,450.00 ден.


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Bocca Rosterei
Тип: цело зрно
Потекло: Бразил, Колумбија
Обработка: измиенo
Лот број: 01-7/0523
100% Арабика

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака