Кафе Аморосо 250г

Шифра на производ (SKU): 1000014

Достапност (кол. на залиха): На Залиха

660.00 ден.


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Bocca Rosterei
Тип: цело зрно
Потекло: Бразил, Никарагва, Етипија
Фарма: Estela di Contali,Dimtu Pl.
Обработка: измиенo,природно
Лот број: 01-6/0523
100% Арабика

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака