Јаворов карамел 110мл

Шифра на производ (SKU): 1000083

Достапност (кол. на залиха): На Залиха

120.00 ден. (на попуст од 210.00 ден.)42%


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Nokomis
Нашиот јаворов карамел има прекрасна конзистентност на мазна, вкусна карамела со неверојатниот пресврт на јавор.
Вкусно како намаз или сладок додаток на сладолед, јогурт и сите ваши омилени десерти!

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака