Гуарана во прав 100г

Шифра на производ (SKU): 2000002

Достапност (кол. на залиха): На Залиха

660.00 ден.


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Maya Gold
Природен извор на кофеин.
Природна замена за енергетски пијалоци.
Подобрува фокус, редуцира психичка измореност.
Нутритивни вредности:  
       
На     100 g
Енергија     1146 kJ/273 kcal
Масти     2,5 g
  од кои заситени   0,4 g
Јаглехидрати   49 g
  од кои шеќери   3 g
Влакна     25 g
Протеини   13 g
Сол     <0,1 g

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака