Алменара сапун 100г

Шифра на производ (SKU): 000040

Достапност (кол. на залиха): на залиха

210.00 ден


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Aceites Almenara
Природниот сапун направен од екстра девствено маслиново масло, ја штити и омекнува кожата. Индициран е за сите типови кожа.
Состојки: натриум кокоат, маслиново масло, вода, глицерин, парфем, токоферол, ci 75810, цитронелол, гераниол.

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака