Алменара балсам за усни СПФ15

Шифра на производ (SKU): 000041

Достапност (кол. на залиха): на залиха

130.00 ден


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Aceites Almenara
Заштитете ги вашите усни со овој високо хидратантен балзам со SPF15. 
Неговата формула е лесна и водоотпорна. 
Со сите навлажнувачки својства на екстра девственото маслиново масло, многу ефикасно за третман на чувствителна кожа. Ќе им обезбеди на вашите усни длабока и долготрајна хидратација.
Ќе им обезбеди на вашите усни длабока и долготрајна хидратација. 
Во вид на лабело.
Произведено во Шпанија.
Направен со екстра девствено маслиново масло, има одлична хидратантна моќ. Ги штити усните од надворешни агенси како што се сонце, студ и воздух. Водоотпорен е и не е мрсен.

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака