Tоник премиум 237мл. стаклено пакување

Шифра на производ (SKU): 000016

Достапност (кол. на залиха): на залиха

65.00 ден


Опции (Тежина)

Количина:

Бренд: Canada Dry
За воодушевувачки мешани пијалоци, посегнете по свежото, ладно освежување на Canada Dry Tonic Water.
Состојки: Газирана вода, шеќер од трска, лимонска киселина, натриум бензоат, природен арома, боја.
 
Нутритивни вредности:  
       
На     237ml
Енергија     377kJ/90kcal
Масти     0g
  од кои заситени   0g
Јаглехидрати   21g
  од кои шеќери   21g
Влакна     0g
Протеини   0g
Натриум     35mg

Нарачка

 

Достава

 

+389 75 250 687

Наша препорака